קורס הסרת שיער מקצועי- להכיר מקרוב את כל הטכנולוגיות -אור לעור טכנולוגיות

TEL-  054-4969106

קורס הסרת שיער מקצועי- להכיר מקרוב את כל הטכנולוגיות -אור לעור טכנולוגיות4 מסגרת

אור לעור טכנולוגיות עוסק בלימוד קורסים אישיים ברמה גבוהה "אחת על אחת"

לימוד כל הטכנולוגיות הקיימות

התנסות מעשית בכל הטכנולוגיות

ייעוץ, ליווי,שיווק  בבחירה נכונה של מכשיר להסרת שיער מתקדם.

ביצוע ההחלטה להיות טכנאי הסרת שיער היא מרגשת. אתם תהינו מקריירה חדשה ומהנה פוטנציאלית עם הכנסה יפה. החשוב מכל, זוהי קריירה המסייעת לאנשים על ידי הפיכתם להרגיש טוב יותר  עם עצמם, העזרה שלכם היא לסייע להסיר את השיער המיותר בפנים ובגוף.

כמובן, תצטרכו לעבור  הכשרה מקצועית ברמה גבוהה כדי  להיות טכנאי/ת הסרת שיער בכל הטכנולוגיות בביטחון עצמי מלא ,ללא בעיות או תקלות ולדעת להפגין ידע מלא ולהשיב ללקוחות על כל שאלה בתחום הסרת שיער  לאו דווקא רק על הטכנולוגיה הספציפית שתחליטו לרכוש או לעבוד עמה בעתיד.

יתרה מזאת רק לאחר לימוד יסודי  בו תלמדו את כל הטכנולוגיות ואת כל "סודות" המקצוע ממורה מנוסה מעל 20 שנה שתעניק לכם את כל הידע הנדרש להצלחה.שיטת הלימוד ייחודית, אישית ואינטנסיבית בה התלמידה לומדת באופן אישי אחת על אחת עם המורה וקצב ההתקדמות תלוי לגמרי ביכולת ההבנה של התלמידה.תלמידות שמבינות היטב את כל "התורה" יוצאת לדרך ומתחילות לעבוד.

במקצוע שבחרתם התנסות מעשית היא חובה ואנו מאפשרים כמה שתחפצו. בעוד שאתם יכולים למצוא קורסי הכשרה כמעט בכל מקום, קורסים אלה משתנים במידה ניכרת באיכותם. לא בכל קורס  מאפשרים לך להתאמן על אנשים בפועל לא בכל קורס להסרת שיער מאפשרים לכם להתנסות ולעשות טיפולים  לאנשים מטעמך, התנסות בכל טכנולוגיות הסרת השיער, להתנסות בהסרת שיער באופן מעשי ללא הגבלה. ישנם מקומות שישלחו אתכם הביתה עם תעודה ביד בלי באמת ללמד אותך  התנסות מעשית או איך להקים ולהפעיל את העסק שלך.

לקביעת פגישה חייגו:

אור לעור טכנולוגיות מוביל את הטכנולוגיות הקוסמטיות  בישראל !

צו קשר אור לעור טכנולוגיות

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *